Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

25 – 35 Yaş Grubu Saç Ekimi

25 – 35 Yaş Grubu Saç Ekimi

Bu yaş grubu için en iyi yöntemler den biri fue yöntemidir. Dökülen saçlar dökülmüştür belli bir açıklık oluştuktan sonra saçlı bölge de bu yaşlar da kalan saçlar çok sağlıklı ve kökleri kalın olan saçlardır.

Fue yöntemi bu yaş grubu içerisin de çok yoğun uygulanmaktadır. Özellikle bu yaş grubun da saç dökülmesi tamamen bitmiş ve belli bir açıklığa ulaşılmıştır. Kesinlikle saç dökülmesi durmuş olmalıdır bu yaş grubun da saçsız olan bölge iyice yerine oturmuştur. Erken yaşta dökülen saç çok iyi geri dönüşü olmasa da bu yaş aralığın da dökülen saçlara müdahale çok daha kolaydır. Bu yaş grubun da saç dökülme tamamen durmamış ise bunun önüne geçilebilir. İyi bir uzman tarafından eğer mümkün ise bu gibi durumlar da saça müdahale edilerek saç dökülmesi durdurulabilir. Bu yaş grubu belli bir yaşam standardına ulaşmış gruptur kesinlikle bağımsız bir aylık geliri dahi olması saç ekimin de vereceği kararı olumlu etkilemektedir.

Bu yaş grubun da kişi kendisi kararını verir ve bu çok sağlıklı olur. Bu yaş grubu muayene için en uygun merkezi seçme ve yanlış bilgiler den uzak duracak özgür iradeye sahiptir. Genellikle bu yaş grubu saç ekimine en yatkın ve en iyi sonuç alınan bir yaş grubu dur. Saç ekimin de seçeceğiniz hastane saç ekimi merkezi sizin için en iyi yöntemi seçecektir. Bu yaş grubu çoğunlukla bazı yöntemleri saç dökülmesi aşamasın da kullanıp olumsuz sonuçlar aldıktan sonra artık dökülme tamamlanmış olur ve saç ekimi için ön başvuru da bulunmuşlardır. Belli bir dönem de saç dökülmesi için kullanılan bazı losyonlar kürler şampuanlar kesinlikle her kişi de iyi sonuç verecek değildir. Saç dökülmesin de bazı kişiler klinikler de dökülmeyi önlemesi için bazı teknikler kullansalar da olumlu sonuç almamış olabiliyorlar. Bu yöntemlerin ilk sırasın da mezoterapi gelir genellikle mezoterapi olumlu sonuçlar vermektedir fakat bunun için de her kişi de saç dökülme sebebi belli olmalıdır. Mezoterapi genellikle vitaminsizlik ten dolayı dökülen saçlara müdahale de çok iyi sonuçlar almıştır.

Saç Ekim Doktoru : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 1.731 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp