Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

En iyi Fue Saç Ekimi Fiyatı

En iyi Fue Saç Ekimi Fiyatı

Gene tartışmalı olan bir konu üzerinde durmak istiyorum. En iyi fue saç ekimini kim yapar ? bu soru tüm saç ektirmek isteyen hastalar için ortak sorudur. Saç ekiminin en kaliteli ve en uygun fiyata yaptırmak için çaba harcar.

En iyi Fue Saç Ekimi Fiyatı

En iyi Fue Saç Ekimi Fiyatı

İnsanın doğası gereği her şeyin en kalitelisini herşeyin en iyisini ister. Aynı zamanda alınan hizmetin fiyatı da saç ekimi yaptırmak isteyen hastalar için, çok önemli. Toplumda zaten genel uyanış olarak, “pahalımış ondan kalitelimiş ” gibi televizyonlara da reklam olan bir kalıplaşmış düşünce vardır. Yapılan her pahalı fue saç ekimi yüksek fiyatlarda yani pahalı olacak gibi bişey yok. Burda baz alınacak şey fue saç ekimi ücretinin ne kadar olduğu değil, kimin tarafından ne kadar yapıldığı olmalıdır. Herkez saç ekebilir. Hatta günümüzde estetik cerrahlar, cildiye ciler gibi birçok tıp sektöründe ki doktor saç ekimi işine girmektedir. Bunun en önemli denedi tabi ki duygusaldır 🙂 Aslında bu işi yapması gereken kişiler estetik cerrahlar dır. 

Fue saç ekimi fiyatını tabi ki araştırın.Fakat olmazsa olmazınız bu saç ekimi işlemini kimin nerede ve daha önce kaç defa yapmış olduğu bilgisidir. Fue ekim fiyatı değişkenlik gösterebilir. Bazısı 7-8 bin isterken bazıları da 2 bin gibi rakamlarda fue saç ekimi yapıyor. şimdi en ucuz yapan yer en kötü saç ekimi merkezi mi ? Tabiki değil. Kişilerin kalitesini fiyatları değil yaptıkları işler belirler. 

Yazar : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 274 kez ziyaret edilmiştir.

Comments (1)

  1. meraba resım atmak ıstedım sayfadan fakat olmadı meıl adresı verırsenız meıl olarak atmak ıstıyorum ona ggore bakıp fıyatı verırsınız butceme gore uygun olursa gorusme ıcın gelmek ısterım ıyı calısmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp