Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

En İyi Saç Eken Doktor

En İyi Saç Eken Doktor

Saç ekiminde tecrübenin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Saç ekimi ekibini ve doktorunu seçerken nelere dikkat edilmesi nelerden sakınılması gerektiği hakkında bir takım bilgiler vermeye çalışacağım.

Saç ekiminde en iyilik ünvanı bu işteki tecrübeye göre verilir. Saç ekiminde ekme sıklığı çok önemli bir unsurdur. Saç ekimi teori olarak herkesin bildiği bir işlemdir. Fakat detaylara inildikçe bilgi ve tecrübe gereksinimi biraz daha artar. Bu işte doğal sonuçlar almak başarıyı belirler. Ne kadar doğal sonuç o kadar hastayı memnun eder. Saç ekimi için başarılı diyebileceğimiz doktor ekim sonrasında saç ekimi yapıldığının insanlar tarafından fark edilmemesidir. 

Bazı saç ekimleri var ki çim adam diye tabir ettiğimiz çok kötü ve sanki çim eker gibi alınan sonuçlardır. Saç ekiminde bu sonuçlar her zaman pişmanlıkla sonuçlanır. Saç ekimini en iyi uygulayan doktor saç ve deri tipini en iyi bilen doktorlar da diyebiliriz. Kişiye göre çözümler üretebilen ve saç ekimi için uygun zamanı ve seans sayısını belirlemek önemlidir.

Ayrıca kişinin saç yönü de önemlidir. Bu yöne uygun saç ekimleri doğa sonuçlar verir. Ayrıca saçın tarama yönü de saç ekimi için dikkate alınması gereken bir unsurdur. Saç ekiminde anlattığımız incelikler saç ekiminin çok küçük bir parçasının ayrıntılarıdır. Doktor ne kadar saç ekerse o kadar tecrübe kazanmış olacaktır.

Bu Sayfa 921 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp