Fue Saç Ekim Fiyatları

Saç ekimi Fiyatları ; ekilen kök sayısına göre belirlenir. Bu fiyat her merkezin fiyat politikasına göre değişebilir. Fiyat bilgisi için lütfen bize mesaj gönderiniz.

Nete Yakın Fiyat Bilgisi Verebilmemiz için, Lütfen Ekim İhtiyacı Olan Kısmın Fotoğraflarını Gönderiniz..

Saç Ekimi fiyatı için foto gönder için tıklayınız >>>>

Saç ekimi gelişen bir sektör ve bu işi yapan tecrübeli tecrübesiz çok ekip merkez ve doktor var. Nacizane tavsiyem saç ekimi işlemini bir Estetik ve Plastik Cerrahi uzmanına yaptırmanızdır.

Comments (7)

  1. selamlar 3500 grft ve fazlası sac için yeterli ense sacına sahıbım.bu sayıda sac ıcın ve fazlası ıcın ucretlendırmenız nedir? taksıt benzerı seceneklerde ucret fark nedir. seans suresı ne kadar suruyor.ve uygulamayı yapıcak doktorun ısmını ogrenebılırmıyım.tesekkurler

  2. adım ersin yaşım 29 saç ekimi yaptırmak istiyorum ama bir türlü cesaret edip yaptıramadım güvenilecek bir ekim merkezi aradım ve sizlere danışmak istedim eğer bana yardımcı olursanız sevinirim açıkcası fiyatlarınıda merak ediyorum ortalama kaç tl dir bu konudada bilgi verirseniz sevinirim iyi günler

  3. mrb benim alın üzeri 4cm saç dokulmesi oldu.Ekimücreti ne kadar olur ve eskihaline getirmeyi garanti ediyomusunuz selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp