Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Fue Saç Ekim Merkezi

Fue Saç Ekim Merkezi

Fue saç ekimi bilindiği gibi aşa yukarı tüm saç ekimi merkezleri tarafından kullanılan ortak bir teknik. Fue saç ekimi merkezleri genelde ağrısız sızısız ve ameliyat izsiz operasyonlar gerçekleştirirler.

Fue saç ekimi merkezlerinde ilk başta öncelik ameliyat izi bırakmamak üzerinedir. Artık saç ekimi denildiğinde doğallık ilk başta gelen kriter. Saç ekimi merkezleri de bu felsefe üzerinden operasyonlarını gerçekleştiriyorlar. Fue saç ekimi yapılan bir hastada ameliyat olduğu kesinlikle belli olmamalıdır. Fue saç ekiminin özelliğinden ötürü bu değişmez kural olmuştur.

Fue saç ekimi merkezi demek aslından saç ekimi merkezleri demek. Neden diyecek olursanız artık tüm merkezler fue tekniği ile saç ekimi operasyonlarını gerçekleştirmekteler. Fue tekniği çıktı çıkalı fut tekniği kullanılmıyor gibi bir şey. Tabi eski teknik üzerinde ısrarcı saç ekim merkezleri de mevcut. Artık onların neden böyle bir ısrarda bulunduklarını anlamak pek mümkün değil. 

Fue saç ekimi ile alınan sonuçlar hem hastayı hemde ekimi yapan ekibin yüzünü güldürmekte. Fue saç ekimi sonrasından alınan sonuçlar ne kadar iyi olursa ekibin neşesi ve buna bağlı olarak performansı o kadar yükseliyor. Aynı şekilde ekim sonrası memnun kalan bir hastanın yüz ifadesinde ki gülümseme ekibi mutlu eden noktalardan en önemlisi….

Fue Uzmanı : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 109 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp