Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

fue saç ekim ücreti

fue saç ekim ücreti

Fue saç ekim ücreti eskisi gibi çok fazla değil. İnsanlar 3,000 ya 4,000 bin liraya fue saç ekimi yaptırabiliyorlar.Saç ekim ücretleri kliniklerin hastanelerin, ve bu işin yapan estetik cerrahların kendilerine işçilik olarak uygun gördükleri ücretlerle belirlenmektedir.

fue saç ekim ücreti

fue saç ekim ücreti

Fue saç ekimi işleminde malzeme olarak maliyetli bir şey yok. İpler dilişler elektrik kullanımı hastane ameliyathane kullanımı gibi yapan kişiden kaynaklanmayan ücretler söz konusu olmakta.Normalde zaten kendisinde dökülmemeye kodlanmış olan ense bölgesinde ki saç kökleri, toplanarak eksik olan bölgeye aktarılıyor. Merkez veya doktor zaten hastada olanı olmayan yere naklediyor. Bu yüzden geriye sadece doktor ve ekibini emeği , yaptığı işteki kalitesi fiyatı belirlemede yardımcı oluyor.

Fue saç ekim ücreti doktorun yanında çalıştırdığı ekiple de doğrudan alakalı. onların kalitesi uyumu ücreti doğrudan etkileyen hususlar. Fue saç ekimi için mutlaka bir estetik ve plastik cerrahi uzmanını tercih etmeniz sağlığınız için önemlidir. Bu yüzden karar vermeden önce bir estetik doktoruna başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Yazar : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 188 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp