Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Fue Saç Ekimi Başarı Oranları

Fue Saç Ekimi Başarı Oranları

Fue saç ekimi için başarıyı etkileyen birçok faktör söz konusudur. Bunlardan birincisi cerrah yani ekimi yapacak doktorun seçimidir. Hasta burada tecrübesine güvendiği bir estetik cerrahı seçmek durumundadır.

Fue Saç Ekimi Başarı Oranları

Fue Saç Ekimi Başarı Oranları

Bunun yanı sıra ekime girecek olan ekimin de aynı tecrübede olması şarttır. Çünkü ameliyat esnasında ekip hastaya direk etkilidir. Ameliyatı tamamen estetik cerrah gerçekleştirmez.

Hastanın ekim yapılacak bölgesinde eskiden oluşan bir travma, yanık izi gibi fiziksel etkiler saç ekimini etkiler. Bunun dışında hastanın kullandığı hormonel ilaçlar da saç ekiminin başarısını etkileyen unsurlardandır.

Saç ekimi sonrası başarıyı etkileyen unsurlar , fue saç ekimi sonrasında hasta ekili bölgeyi fiziksel etkilerden koruması gerekir. Çarpmaması zedelemesi hatta uyurken ekili bölgenin üstüne dahi yatmaması gerekir. Bu koruma süresi saçlar dökülene kadar devam edilmesi gerekir. Bir etkende sigara içilmesidir. Sigara kanlanmayı etkilediği için, saçların beslenmesini geciktirebilir. 

Bu şartlar gerçekleştiğinde saç ekiminden yüzde yüze yakın bir doğal sonuç alabilirsiniz. Hem cerrahı yaptığı işin kalitesinden dolayı verdiği hazla, hemde sizin sosyolojik olarak mutlu eder. Fue saç ekimi başarı oranı yukarıdaki şartları yerine getirdiğinizde her yere taranan, fark edilmeyen sonuçları alabilirsiniz.

Fue saç ekiminde başarını arttırmak amacı ile fue gold yöntemini geliştirdik. Bu tekniği kullanarak da sağlık açısından bazı artıları olacaktır. Altın malzemeler kullanarak saç ekiminde kaliteyi arttırabiliriz. Hastalarımızın sağlığı bizim için çok önemlidir.

Bu Sayfa 947 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp