Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Fue Saç Ekimi Yaptıranlar

Fue Saç Ekimi Yaptıranlar

Fue Saç Ekimi Yaptıranlar

Fue saç ekimi bilindiği gibi saç ekimi ameliyatlarının olmazsa olmazıdır. Büyük çoğunlukla tüm merkezler fue tekniğini kullanırlar. Bu makalede fue saç ekimi yaptıranların ameliyat sonuçları ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağım.

Fue Saç Ekimi Yaptıranlar

Fue Saç Ekimi Yaptıranlar

Fue saç ekimi yaptıranlar en başta ameliyat sonrası ağrı ve sızı çekmezler. Genelde eğer hastada normal dışı bir rahatsızlık yok ise, ameliyat sonraları rahat geçer. Fue saç ekimi yaptıranların en belirgin özellikleri ameliyat sonrasında ameliyat izi olmamaları. Fue saç ekimi yaptıranlar genelde ameliyat izlerinden nefret eden hastalardan oluşur. Fue saç ekimi yaptıranların yorumları da genelde pozitif yöndedir. 

Fue saç ekimini tercih eden hastaların saçları daha düzgün ve sık ekilmiş olur. Bunun nedeni de, saç köklerinin teker teker yerleştirilmesi diyebiliriz. Saç ekimi sonrasında en doğal görünüm fue saç ekimi tekniği ile olur. Fue tekniğini tercih eden hastaların ameliyat sonrası düşünceleri iyiki fue tekniğini tercih etmişiz demeleridir. 

Fue saç ekimi tekniğinin kullanımı hasta için bu kadar önem taşırken tabi ki doktor içinde mutluluk vericidir. Her doktor ameliyat yaptığı hastanın ameliyat sonrasını konforlu geçirmesini ister. Özellikle saç ekimi operasyonlarında, ameliyat sonrası sağlanan doğal görünümde doktoru ayrıca mutlu eder.

Sonuç olarak fue saç ekimi yaptıranlar ameliyat sonunda genelde memnun kalır. Ameliyat sonrası yorumları da buna bağlı olarak genelde iyi yöndedir. İşte bu sebeplerden dolayı Türkiye de aşa yukarı tüm merkezlerde fue saç ekimi tekniği tercih edilir.

Fue yöntemi ile saç ekimi ameliyatları hakkında detaylı bilgi için “Fue Tekniği” adlı makalemize bakabilirsiniz.

Bu Sayfa 723 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp