Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Fue Saç ekiminde Fiyat Farklılıkları

Fue Saç ekiminde Fiyat Farklılıkları

Fue saç ekimi için fiyatları ortalama 2,000 bin ile 6,000 arası değişir. Bunun birçok nedeni vardır. Ama hastalar bu fiyat farklılıkları arasında ki uçurumu çok merak eder ve niye olduğunu öğrenmek ister.

Fue Saç ekiminde Fiyat Farklılıkları

Fue Saç ekiminde Fiyat Farklılıkları

Fue saç ekimi yapan bir klinik bu işi yıllar boyunca yapıyor ise, oturmuş bir kemik kadrosu,  maliyetleri azaltmak için çok önemli bir etkendir. Fue saç ekimi yapan merkezler ameliyat sayılarına göre ameliyathane kullanım ücretleri öderler. Bilindik firmalar fiyatların dan taviz vermezler. Yaptıkları işin tam karşılığını almak isterler.

Fakat piyasaya yeni girmeye başlayan bir doktor veya merkez, fiyatlarının düşük olmasını tercih edebilir. Ekibi yoktur. Bu işi yapan ekiplerden part time destek alarak bu işi yürütmek ister. Piyasaya da yeri girdiği için, fiyatlarını düşürür ve hatta doğru dürüst para kazanamaz.

yukarıda anlatılanlar, piyasada olan fiyat aralıklarının nedenlerindendir. Saç ekimi konusunda uzman hale gelmiş, hastası çok olan ve kurumsal yapısı oturmuş merkezleri tercih etmenizi tavsiye ederim.

Yazar : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 358 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp