Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Fue Tekniği Maliyeti

Fue Tekniği Maliyeti

Fue saç ekimi tekniğinin bir maliyeti yoktur. Yani ekim yapan merkezin yatırımı emeği ve ameliyat esnasında kullandığı ufak tefek malzemenin maliyetidir.

Fue tekniği kullanan bir merkezin veya estetik cerrahın bu tekniği kullanmak için harcadığı sabit bir gider yok. Fakat bunu yanı sıra ameliyathane kullanım ücretleri ekibe ödenen miktar olarak tekniğin kendine has özelliğiyle değilde, bu işlemi yapabilmesi için sağlanacak olan olanakların maliyetleri söz konusudur. 

Fue tekniği artık bütün merkezler tarafından kullanılan bir teknik haline geldi. Bunun çok sayıda üstünlüğünün yanı sıra, ameliyatı yapan ekibe de zaman olarak bir kaybı söz konusudur. Alınan ameliyat sonrası sonuçları ile bu zaman kaybı unutulup gider. 

Fue tekniği kullanarak bir saç ekimi yaptırmak isterseniz ilk merak edeceğiniz nokta maliyettir. Herkes bu işlemin maliyetini merak eder. Fiyat almanın en kolay ve en pratik yolu İnternet üzerinden saç ekimi yapılacak olan bölgeye ait fotoğrafların bize ulaşması ile alınabilir. Biz bu fotoğrafları inceleriz. Saç ekimi yapılacak olan bölgeye bakar bu işlemin ne kadarlık bir bölgeyi kapsadığına göre bir fiyat belirleriz.

Eğer saç ekimi fiyatlarını merak ediyorsanız, Bize ya İnternet üzerinden kafanızda ki açıklık belli olacak şekilde resim gönderin. Bunun dışında eğer İstanbul da yaşıyorsanız,  kliniğimize gelerek muayene olmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece en net fiyat bilgisine bu şekilde ulaşabilirsiniz. Ameliyat öncesi yapılması gerekenleri, ameliyat sonrası aşa yukarı beklenenler ve hastanın saç ekimi sonrasında yapması gerekenleri birinci ağızdan dinleyerek öğrenebilirsiniz.

Tabi ki fue tekniği ile bu işlerin yapılacağı kesin olduğundan, alacağınız fiyat teklifleri fue tekniğinin maliyeti olacaktır…

Bu Sayfa 343 kez ziyaret edilmiştir.

Comments (1)

  1. Resim yöntemi gerçekten çok mantıklı bir fiyat verme yöntemi olmuş. Benim tepe bölgemde biraz seyreklik var ve bende kısa zaman içinde bir resim çekerek göndermeyi düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp