Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Kredi Kartına Taksitle Fue Saç Ekimi

Kredi Kartına Taksitle Fue Saç Ekimi

Günümüzde fue saç ekimi yapan merkezleri çokluğu ve rekabet eden firmaların artması ile birlikte merkezler hastalar için çeşitli imkanlar ve kampanyalar sunmuştur. Bunun en başında da kredi kartı ile saç ekimi ameliyatları gelmektedir.

Kredi Kartına Taksitle Fue Saç Ekimi

Kredi Kartına Taksitle Fue Saç Ekimi

Saç ektirmek artık bir lüks değil bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu yüzden sadece zengin sınıfın saç ektirmesi gibi bir durum ortadan kalmak üzere. Her saçı olmayan insan saç ektirmek kendine yeni bir tarz kazandırmak istiyor. Bu yüzden saç ekimi ameliyatlarını her keseye uygun hale getirmek için merkezler çeşitli yöntemler geliştiriyor. Kredi kartıyla fue saç ekimi imkanları, kredi kartına peşin fiyatına bilmem kaç taksit gibi birçok imkan saç ekimi yapan merkezler ve hastaneler tarafından uygulamada. 

Kredi kartı ile taksitle saç ekimi işlemi hizmeti alacak olan hastalarında işine gelmektedir. Fue saç ekimi yaptırmak istiyorsunuz fakat nakit para imkanınız yok bu durumda k.kartı devreye giriyor. Aldığınız hizmeti taksitlendirerek daha sonraki aylara erteliyor.

Kaynak : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 1.137 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp