Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Saç Ekimi Fiyatları Şaşırtıyor

Saç Ekimi Fiyatları Şaşırtıyor

Saç ekimi düşünüldüğün de ne kadar para harcarsanız değer düşüncesi olmalı dır. Doğuştan gelen bir özelliği kaybedip daha sonra aynen orijinal ini nakil işlemi ile tekrar yaptırmak ve buna saatlerini harcayarak bir sürü emek harcanmasını düşünürseniz ciddi anlam da pahalı gibi gelebilmektedir.

Bu derece önemli ve doğal güzelliğin geri kazanılması adına yapılan saç ekimi fiyatları ilk yapıldığı döneme oranla oldukça diplere inmiştir. İlk saç ekimi uygulaması yapıldığı dönemler de sadece belli bir kesime hizmet veren bu yöntem artık fiyatları sayesin de her kesim den insanın yaptıracağı derece düşmüştür. Sadece önemli olan tek nokta fiyat verilirken kişiye göre değişiklik göstermesidir. Bu da çok pahalıya gelir demek değildir. Saç ekimi fiyatları ciddi olarak büyük bir indirim yaşamıştır. Sürekli olarak devam eden bu indirim herkese uygulanmaktadır. Sadece herkesin saç yapısı ve saç açıklığı aynı olmayacağı için kesinlikle farklı fiyatlar uygulanır.

Saç açıklığı az olan bir kişi ile saç açıklığı çok fazla olan bir kişinin saç ekimi fiyat uygulaması kesinlikle aynı olamaz. Saç ekimin de önemli olan uygulama yapılacak olan alanın genişliğidir. Alan geniş olmasıyla birlikte saç ekimin de harcanacak zaman ve uygulaması esnasın da ekilen saçların sayıca fazla olması dır. Bu durum da saç ekimi fiyatını belirlerken bu gibi durumlar fiyatın azalıp yükselmesine etki eder. Bu durumdan standart düz bir fiyat belirlemek mümkün değildir. Saç ekimi fiyatı ve yapılan işin kalitesi bir birin den ayrı tutulmalı dır.

Bunlar farklı konular dır. Saç ekimi merkezinin ucuz olması demek düşük kalite de olması demek değildir. Bu nokta da çok dikkatli olun ve saç ekimi merkezini seçerken kaliteyi ön plan da tutun. Son dönemde yapılan kampanyalar ve saç ekimin de yaşanan indirimler ciddi anlam da saç ekimi talep oranını arttırmakta dır. Genel olarak belli bir maddi geliri olan kişiler bu uygulamaya yaklaşamazlardı artık o kadar iyi fiyatlar sunulmaktadır ki herkes bu uygulamayı yaptırabilmektedirler.

Saç Nakli Uzmanı : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 1.306 kez ziyaret edilmiştir.

Comments (1)

  1. Saç ekiminde gelişen tekniklere göre fiyatların da gün geçtikçe aşağılara çekilmesi gerçekten bu konuyu düşünmeyen insanların bile ilgisini çekecek gibi görünüyor. Saçsızlık kısa zaman içersinde son bulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp