Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Saç Ekimi ile Yeni Bir Hayat

Saç Ekimi ile Yeni Bir Hayat

Saç Ekimi ile herkes yüz ifadesinin kafa şeklinin değişmesini hayal eder. Biz de hastalarımızın bu isteği hakkında onlara hak veriyoruz. Gerçekten saç ekimi ile kişi oldukça değişir ve hatta daha genç gösterebilir. 

Saç ekimi ile yeni görünüm

Saç ekimi ile yeni görünüm

Saç ekimi yapılmadan önceki haliniz ile saç ekimi yapıldıktan sonra ki halinizi karşılaştırmak size mutluluk verecektir. Saç insan yüzünde ve kafa yapısından görselliği değiştiren en büyük unsur. Kel olan kişilerin daha yaşlı göstermeleri çok normal. Genetik nedenlerle kişilerin saçları dökülmüş veya seyrelmiş olabilir. Bu günümüz dünyasında çözümü saç ekimi ile yapılır. Saç ekimi kesinlikle dışarıdan bir malzeme ilaç bitkisel ürünler v.s gibi bir katlı ile değil, tamamen kişinin kendisine ait olan ense bölgesinde ki saçların eksik olan noktaya transfer işlemidir. 

Saç ekiminde bir yan etki anormal bir sağlık problemi oluşmaz. Sadece saçlı halinize alışmanız biraz zaman alabilir 🙂 . Kişi saç ektirdikten sonra bir daha ektirme ihtiyacını duymaz. Hasta ilerde bu saçların tekrar dökülmesi gibi bir sorun ile de karşılaşmaz. Çünkü ense bölgesinde ki saç kökleri yaradılış ile dökülmesi zor olarak kökleri sağlam olarak çıkar. Bu yüzden ense bölgesinde ki saçlar en son dökülür. Bu yüzden kafa bölgesine bu alandan transfer yapılır. 

Ense bölgesinde çelimsiz bir durum oluşmaz. Ense bölgesinde ki saç kökleri oldukça fazladır. Estetik olarak hastanın bir görüntü anormalliği yaşaması önceden engellenir. Saçlar ne kadar düzenli ve tecrübeli eller tarafından ekilirse, o kadar başarı elde edilir. 

Bu Sayfa 339 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp