Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Saç Ekimi Neden Her Yer de Yapılamaz?

Saç ekimi işlemi günümüz de çok yoğun olarak yapılmakta dır. Bir çok şehir de saç ekimin de artışlar görülmüştür İstanbul dan sonra Ankara da yoğun bir şekil de saç ekimi işlemleri yapılmaktadır.

Özellikle de yurt dışın dan yoğun bir şekil de ülkemize saç ekimi için insanlar yoğun bir şekil de gelmektedir. Saç ekimi Ülkemiz de yoğun bir şekil de uygulanmak ta ve çok iyi sonuçlar alınmakta dır. Saç ekimin de en dikkat edilmesi gereken bir husus ta saç ekimini nere de yaptırmalısınız. Hasta haklarını dikkate alarak sağlık bakanlığı bu konu da büyük hassasiyet göstermiş ve her merkeze saç ekimi ruhsatı vermemiştir. Bu gibi konular da sağlık bakanlığının onayı olmayan yerler den uzak durunuz. Sağlık bakanlığın dan onaylı olan ruhsatı olan saç ekimi merkezlerin de saç ekimi yapan hastaneler de kesinlikle saç ekimi yapması için bir ruhsatı olması gereklidir. Çok dikkat etmelisiniz. Olası durumlar da savunmanız da çok sağlam yapılsın. Eğer siz bu konu da dikkat etmez iseniz olası bir olumsuz durum da hak talep etmeniz söz konusu olamaz. Bu konu da sağlık bakanlığının onayı ve izin belgesi olan yerler de yaptırmalısınız.

Sorunsuz bir saç ekimi yaptırmak istiyor iseniz ve sonrasın da da sorunsuz geçsin istiyorsanız çok dikkatli olmalısınız. Saç ekimi yaptıracağınız yeri çok iyi seçmelisiniz ve kesinlikle iyi referansları olan yer de yaptırmalısınız. Körü körüne merdiven altı tabir edilen yerler de sakın yaptırmayın ve saç ekimi merkezinin mutlaka ruhsatı görmeyi isteyin görme den sizi geçiştirmelerine sakın izin vermeyin ve saç ekimini yapacak olan uzmanı da çok dikkatle sorgulayın ve saç ekimi yapması için izni olup olmadığını da araştırmalısınız.

Saç ekimin de dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar bunlardır. Bir de saç ekimi yapılacak ortamın steril olması ve ameliyat ortamı olmasına dikkat etmelisiniz. Sorunsuz olarak saç ekimizi yaptırmış ve sorunsuz olarak saçlarınızın çıktığını ve doğal görünüme kavuştuğu nu göreceksiniz.

Saç Ekimi Uzmanı : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 158 kez ziyaret edilmiştir.

Comments (1)

  1. Özellikle de yurt dışın dan yoğun bir şekil de ülkemize saç ekimi için insanlar yoğun bir şekil de geldiği konusunda bilgi sahibiyim, Avrupada daha pahalı olduğunu düşünüyordum akat ülkemizdeki uzman saç ekim merkezlerinin de bunda etkisi olduğunu öğrendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp