Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Saç Ekimini Devlet Karşılarmı

Saç Ekimini Devlet Karşılarmı

Yine saç ekimi ile ilgili en önemli can alıcı soruya ; devlet saç ekimini karşılıyor mu ? Aslında cevap çok acıkça hayır. Devlet saç ekimi operasyonlarını karşılamaz, fakat ben neden karşılamadığını ve fiyat bilgisi vermeye çalışacağım. http://www.ztysacekimi.com/

Saç ekimi operasyonu estetik cerrahi ameliyatları sınıfına giriyor. Bu nedenle, devlet hiçbir özel yani estetik cerrahi ameliyatlarını karşılamaz. Ancak hayatını devam ettirmesinde bir sorun olacak veya diğer insanlardan hayatını devam ettirmesi açısından negatif etkide bulunduran bir durumda devlet ameliyatları karşılar. Bu ameliyatlar da genelde plastik cerrahi ameliyatları oluyor.

Dönelim saç ekimi operasyonlarına, saç ekimi fiyatları artık öyle eskiden olduğu gibi yüksek fiyatlar sınıfında değil. Birçok merkez kredi kartına taksit imkanları bile sunmakta. Bizde klinik olarak bu hizmetleri veriyoruz. Önce bir ücretsiz saç muayenesi olmanızı öneririm. Sonrasında kafanızda ki açıklık kadar bir ücretlendirme olacağını da unutmayın.

Devlet bu tarz operasyonları lükse girdiği için karşılamaz. karşılamaya kalksaydı inanıyorum ki tüm Türkiye de bu ameliyatı yaptırmak insandan geçilmezdi. Karşılamıyor olması bir süpriz değil benim açımdan. Bunun dışında bana göre saç ekimi lükse de girmiyor. çünkü bir insanın saçsız olması saçlı olandan eksiliği bence.. Fiziksel olarak etkilenmiyor olsa da psikolojik olarak etkilenen insanlar var.

Saç Ekimi Doktoru : Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 2.132 kez ziyaret edilmiştir.

Comments (1)

  1. Merhabalar saclarim 10 gun icinde nerdeyse hepsi dokuldu ssk li oldug um icin ankarada 4 hastaneye gittim sacin olu deri hastaligi olmus senin sacin asla cikmaz dediler cok piskolojim bozuldu insanlarla karsi karsiya gelmekten utaniyorum ortal ikta hastalikli gibi yada insanlarin bana hastalikli gozuyle bakmasindan utaniyorum lutfen yardimci olmanizi rica ediyorum tl 0541 941 34 42 fatih

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp