Sağlık Turizmi

Saç Ektirmek istiyorsunuz …. Fakat yurt dışından veya istanbul dışından gelmek istiyorsunuz. Hele birde hem saç ekimi ameliyatı olup hemde hep isteyip te yapmak istediğiniz istanbul gezisini sizin için biz sağlayabiliriz. :)

Merkezimize gelen birçok hasta, ya istanbul dışından ya da yurt dışından olabiliyor. Bu durumu fark ettiğimizde hastalarımızın buraya geldiklerinde madur olmamaları veya doğal turistik ihtiyaçlarını karşılamak için değişik proğramlar başlattık. 

İstanbul dışından ve ya yurt dışından gelen ve ist bilmeyen hastalarımız için havaalanından ulaşım ve muayene sonrası konaklama imkanları sunmayı düşündük.  Bu bağlamda hastamızı muayene sonrası oteline yerleştirip, kafasında ki endişeleri gidermek istedik. Saç ekimi işlemi bazen birkaç seans sürebilir. Bu durumda konaklama imkanları problem olmayan bir yurt dışı gezisinin sizi daha çok memnun edebileceğini düşünerek bu organizasyonları yapmaya karar verdik.

İstanbul a geldiğinizde istanbulun tarihi yerlerini görmek isteyebilirsiniz. Sizin için sağlayacağımız turlar ve rehberlik hizmetleri ile gezinizi güven içerisinde yapabilirsiniz. Yurt dışında ki saç ekimi ücretlerinin aşırı pahalı olmasından dolayı türkiye ye gelen hasta sayısı oldukça çovalmıştır. Hastalar yani misafirlerimiz, hem kaliteli bir şekilde saç ekimi işlemlerini gerçekleştirip , hemde boş kalan vakitlerinde istanbul un güzelliklerinden faydalanabilirler. 

Sonuç olarak istanbul ve yurt dışı hastalarımız için değişik opsiyonlarda ve seçeneklerde konaklama ve tur hizmetleri için organizasyon seçenekleri sunabiliyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki, hasta memnuniyeti her şeyin önündedir. 

Sağlıklı ve Mutlu günler dileriz. 

Op Dr Ali Mezdeği

Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.

Comments (2)

 1. Selamlar,
  Benim sorunum sakallarimin veya yüz killarimin beni rahatsiz etmesi. Elbette yüzümden alinan killarin tekrar “KAFAYA” tekrar ektirmek istiyorum.
  Mümkün mü ?
  Mümkünse ne zaman müsaitsiniz ve tabii ki ücreti…!

  Hayirli günler,
  görüsmek üzere…!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp