Blog Sayfamız

Estetik Cerrahi alanında yapılan ameliyatlar hakkında yazılan makaleler.

Türkiyede fue saç ekimi fiyatları

Türkiyede fue saç ekimi fiyatları

Saç ekimi konusunda Türkiye oldukça yol katetmiştir. Birçok Avrupa ülkesinden daha kaliteli hizmeti daha ucuz fiyatlara sağlayabilmekte. Eskiden saç ekimi çok pahalı bir estetik ameliyattı. Fakat merkezlerin ve fue saç ekimini yapan estetik cerrah sayısı arttıkça, buna bağlı olarak fiyatlarda düşme kalitede yükselme gözlenmiştir.

Türkiyede fue saç ekimi fiyatları

Türkiyede fue saç ekimi fiyatları

Artık dünya nın herhangi bir yerinden saç ektirmek için hastalar gelmektedir. Yurt dışından gelen hastalar için ulaşım konaklama ve gezi organizasyonlarında Türkiye çok başarılı bir hale gelmiştir. Dünya da türkiye de yapılan saç ekimi ameliyatları bilinmekte kalitesi onay görmektedir.

Gelelim en önemli meseleye yani fiyatlara, Türkiye de başı çeken kalitesinden şüphe duyulmayan fue saç ekim merkezleri, saç ekimi işlemini 3,000 – 6,000 arasında gerçekleştirmektedir. Bu ekilen saç miktarına göre değişiyor. Bunun dışında Türkiye de ki birçok saç ekimi firması yurt dışından gelen hastalar için sağladıkları imkanları ile ilgili değişik programlar geliştirerek hastanın zevkine ve bütçesine göre konaklama ve ulaşım imkanları vermektedir.

Türkiye de Fue saç ekimi ameliyat fiyatları yukarıda da belirtilen fiyatların çok üstüne vaya çok altına da inebiliyor. Bu durumda hasta, hangi otelde konaklayacağına, nasıl transfer edileceğine ve ameliyatın hangi koşullarda kim tarafından yapılacağına çok dikkat etmelidir. Bunlar önemli ayrıtılar olması ile beraber birçok sağlık turizmi yapıyorum ben diyen kişiler ortada kol gezmektedir.

Bu Sayfa 242 kez ziyaret edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Telefon ET
WhatsApp